2007/2008

 

Grzybek Krzysztof z klasy kontrabasu Leszka Sokołowskiego

- I miejsce  na II Makroregionalnym Konkursie Uczniów Klas Kontrabasu Szkół Muzycznych II stopnia – Warszawa – listopad  2007

Jocz Łukasz z klasy oboju Mirosławy Zduniewicz

- wyróżnienie na I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych dla uczniów szkół muzycznych II stopnia –  Wrocław – listopad  2007

Kulesza Paulina z klasy saksofonu Sławomira Bielskiego

- III miejsce  na VII Ogólnopolskim Festiwalu Saksofonowym – Przeworsk  – grudzień 2007

Krajewski Piotr z klasy saksofonu Sławomira Bielskiego

- wyróżnienie  na VII Ogólnopolskim Festiwalu Saksofonowym – Przeworsk  – grudzień 2007

Abramowicz Magdalena   z klasy wiolonczeli Jadwigi Grzebyk

- I miejsce w grupie I w I Regionalnym Konkursie Wiolonczelowym – Olsztyn – styczeń 2008

Pawluczuk Ewa z klasy wiolonczeli Grażyny Gedroyć

- laureat Makroregionalnych Przesłuchań Uczniów Klas Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych II stopnia – Elbląg – luty 2008

Hrechorowicz Sonia  z klasy Krystyny Ambrożek

- II wyróżnienie w Makroregionalnym Konkursie Solfeżowym dla uczniów szkół muzycznych II stopnia grupa IOlsztyn – luty 2008

Niemancewicz Sylwia z klasy Anny Przydworskiej

- I miejsce w Makroregionalnym Konkursie Solfeżowym dla uczniów szkół muzycznych II stopnia grupa IIOlsztyn – luty 2008

Jocz Łukasz   Kacper Sokołowski    z klasy Mirosławy Zduniewicz

- II miejsce w II Międzynarodowym Konkursie Obojowym im. Liutaurasa Vebry – Kowno – kwiecień 2008

Sztabiński Patryk /2 ucz. OSM/   zespół Bogdana Obryckiego

- III nagroda w kategorii B w XIV Mławskim Festiwalu Akordeonowym „Od solisty do orkiestry” – Mława – luty 2008

Kamiński Andrzej z klasy oboju Bohdana Łukaszewicza

- udział  w Ogólnopolskich  Przesłuchaniach Instrumentów Dętych Drewnianych – Bydgoszcz – kwiecień – 2008

Pawluczuk Ewa z klasy wiolonczeli Grażyny Gedroyć

Huszcza Agata z klasy kontrabasu Ryszarda Wolickiego

- udział w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Klas Wiolonczeli i Kontrabasu – Łódź – kwiecień – 2008

Ołdakowski Konrad z klasy waltorni Artura Nowickiego

- udział w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych – Katowice – kwiecień 2008

Sztabiński Patryk z klasy akordeonu Jerzego Kozłowskiego

- udział w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Klas Akordeonu i Zespołów Akordeonowych – Lublin – marzec 2008

- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym  w kategorii II solistycznej – Chełm –  maj 2008

- III miejsce w kategorii IV w Makroregionalnym Konkursie Akordeonowym – Olecko – maj 2008

Kropiewnicka Urszula z klasy śpiewu Kiry Boreczko – Dal

- wyróżnienie na I Ogólnopolskim Festiwal Sztuki Wokalnej  im. Prof. Haliny Słonickiej – Wigry – Suwałki – maj  2008

Grzybek Krzysztof  z klasy kontrabasu Leszka Sokołowskiego

- III miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Kontrabasowym im. W. Gadzińskiego – Katowice – czerwiec 2008

 

 bip logo pomn2 grad

 

deklaracja2

 

Zespół Szkół Muzycznych
im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku