2003/2004

 

Trzaskowski Krzysztof z klasy fortepianu Krystyny Wachowskiej

- udział w Ogólnopolskich eliminacjach do konkursu w Narwie

- Warszawa – październik 2003 – zakwalifikował się do konkursu i zdobył sponsora /Ministerstwo Kultury i Sztuki/, który pokrywa koszty

Zduniewicz Dominika z klasy oboju Mirosławy Zduniewicz

- udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych II stopnia

- Gdańsk – luty 2004 – zakwalifikowała się do ogólnopolskiego etapu przesłuchań

Minta Robert    z klasy klarnetu Grzegorza Puchalskiego

- udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych II stopnia

- Gdańsk – luty 2004 – zakwalifikował się do ogólnopolskiego etapu przesłuchań

Misiukiewicz Krystyna      z klasy oboju Bohdana Łukaszewicza

- udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych II stopnia

- Gdańsk – luty 2004 – zakwalifikował się do ogólnopolskiego etapu przesłuchań

Biegańska Agata z klasy Joanny Cieślik – Klauza

- III miejsce w Regionalny Konkursie Z Kształcenia Słuchu dla Uczniów Szkół Muzycznych II stopnia – Olsztyn – styczeń 2004

Trzaskowski Krzysztof z klasy fortepianu Krystyny Wachowskiej

- III miejsce w V Pianistycznym Konkursie Krajów Nadbałtyckich w Narwie – Estonia – styczeń/luty 2004

Słomka Franciszek z klasy kontrabasu Leszka Sokołowskiego

- II miejsce w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Klas Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych II stopnia – Łódź – marzec 2004

Nowak Bartosz z klasy fagotu Karola Olszewskiego

- II nagroda w II grupie wiekowej w Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych – Elbląg – marzec 2004

Buraczyk Magdalena z klasy fletu Magdaleny Jakubowskiej – Puchalskiej

- III nagroda w II grupie wiekowej w Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych – Elbląg – marzec 2004

Kleszczewska Maria  z klasy harfy Aldony Ramotowskiej

- II miejsce w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Klas Harfy Szkół Muzycznych I i II stopnia – Warszawa – kwiecień – 2004

Boreczko Paulina z klasy śpiewu Violetty Bieleckiej

- III miejsce w Ogólnopolskim Przesłuchaniu Uczniów Klas Śpiewu Solowego Szkół Muzycznych II stopnia – Olsztyn – kwiecień 2004

Zduniewicz Dominika z klasy oboju Mirosławy Zduniewicz

- wyróżnienie I stopnia w XXXI konkursie Młodego Muzyka – Szczecinek – maj 2004

Buraczyk Magdalena  z klasy   Magdaleny Jakubowskiej – Puchalskiej

- wyróżnienie II stopnia w XXXI konkursie Młodego Muzyka – Szczecinek – maj 2004

Nowak Bartosz z klasy fagotu Karola Olszewskiego

- wyróżnienie II stopnia w XXXI konkursie Młodego Muzyka – Szczecinek – maj 2004

Pawluczuk Izabella z klasy saksofonu Adama Mukosieja

- wyróżnienie II stopnia w XXXI konkursie Młodego Muzyka – Szczecinek – maj 2004

Mrugacz Bartosz i Frąckiewicz Maciej

- III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym Zespołów  Kameralnych – Chełm – maj 2004

Grzybowski Andrzej z klasy akordeonu  Jerzego Kozłowskiego

- zakwalifikował się do Ogólnopolskiego Etapu Przesłuchań – Grudziądz – marzec 2004

 

 

 bip logo pomn2 grad

 

deklaracja2

 

Zespół Szkół Muzycznych
im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku