2018/2019

 

Juliusz Krutul z klasy kontrabasu p. Kamila Łomasko

wyróżnieniena II Ogólnopolskim Konkursie Kontrabasowym im. Bonawentury Nancki – 25-26 października 2018 r.,  Bielsko-Biała.

Weronika Kalupa     z klasy saksofonu p. Sławomira Bielskiego

dyplom laureatana I Międzynarodowym Konkursie Saksofonowym im. Aleksandra Fiedotowa 26-30 października 2018 r., Litwa, Wilno

Daniel Zawistowski       z klasy akordeonu p. Jerzego Kozłowskiego

I miejscena II Międzynarodowym Konkursie – Festiwalu Akordeonowym 26 października 2018 r. Wilno Litwa. 

Izabela Kosielińska        z klasy oboju p. Luca Neccia

srebrona III Miedzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych Finalis 13-17 listopada 2018 r., Białystok.

Weronika Kalupa     z klasy saksofonu p. Sławomira Bielskiego

brąz  na III Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych Finalis 13-17 listopada 2018 r., Białystok.

Magdalena Staworko       z klasy fortepianu p. Justyny Jabłońskiej

wyróżnieniena Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA 11 grudnia 2018 r., Sochaczew.

Mateusz Głogowski  z klasy fortepianu p. Krzysztofa Kiercula

wyróżnienie w Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA 11 grudnia 2018 r. Sochaczew.

Filip Reudowicz    z klasy śpiewu p. Przemysława Kummera

wyróżnieniena Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA 01 grudnia 2018 r., Warszawa.

Martyna Roszkowska  z klasy trąbki p. Pawła Misiukiewicza

wyróżnieniena Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA 07 grudnia 2018 r., Łomża.

Izabela Kosielińska    z klasy oboju p. Luci Necci

wyróżnieniew Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA 10 grudnia 2018 r., Białystok.

Trio gitarowe   z klasy gitary p. Marii Grądman

  1. Emilia Drewnowska
  2. Dominika Soczko
  3. Weronika Stachurska

wyróżnieniew Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA 13 grudnia 2018 r., Pruszków.

Trio akordeonowez klasy akordeonu p. Bogdana Obryckiego

  1. Daniel Zawistowski
  2. ------------------------
  3. Paulina Siemieniuk

wyróżnieniena Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA 14 grudnia 2018 r., Białystok

Mateusz Głogowski z klasy fortepianu p. Krzysztofa Kiercula

I miejsce w Szkolnym, Konkursie Fortepianowym Na Utwór Samodzielnie Przygotowany 10 października 2018 r., Białystok.

Paweł Krzysztof Buczyńskiz klasy kształcenia słuchu p. Justyny Gordon

II miejscew Makroregionalnym Konkursie z Kształcenia Słuchu

20 lutego 2019 r., Olsztyn.

 

Mateusz Głogowskiz klasy kształcenia słuchu p. Sylwii Lenczewskiej i p. Justyny Gordon

III miejscena Makroregionalnym Konkursie z Kształcenia Słuchu  

20 lutego 2019 r. Olsztyn.  

 

Agata Lucjanna Bijakz klasy kształcenia słuchu p. Joanny Cieślik-Klauzy

wyróżnieniena Makroregionalnym Konkursie z Kształcenia Słuchu

20 lutego 2019 r., Olsztyn.

Tomasz Tomczyk z klasy perkusji Ewy Wasilewskiej

- wyróżnieniena II Kozienickim Konkursie Perkuyjnym, 09 maja 2019 r. Kozienice.

Katarzyna Strycharskaz klasy fortepianu Anny Szwengier

- II nagrodana IX Ogólnopolskim Konkursie Kameralnym dla szkół muzycznych I i II stopnia, 15-16 kwietnia 2019 r., Katowice.

Gabriela Kuźma z klasy fletu  Magdaleny Jakubowskiej - Puchalskiej

wyróżnieniew IV grupie wiekowej na XXXIX Konkursie Młodego Muzyka 9 – 11 maja 2019 r., Szczecinek.

Gabriela Czerwińskaz klasy klarnetu Grzegorza Puchalskiego

wyróżnieniew II kategorii na XIII Festiwalu Klarnetowym, 14 – 18 maja 2019 r., Piotrków Trybunalski.

Laura Jurčovàz klasy harfy Aldony Poczwardowskiej

nagroda Piotra Mossa za najlepsze wykonanie utworu „Valse Sentimental” na II Ogólnopolskim Konkursie Harfowym im. Karola Grolla, 24 – 26 czerwca 2019 r., Warszawa.

 

bip logo pomn2 grad

 

 

 

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Muzycznych
im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku