2009/2010

 

Adam Krukiewicz z klasy organów Marii Terleckiej

- II miejsce w II Krakowskim Konkursie Młodych Organistów – 18 – 23 listopad 2009 r.

Patryk Sztabiński z klasy akordeonu Jerzego Kozłowskiego

- I miejsce w kategorii IV w Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Przemyślu – 9 – 12 grudnia 2009 – Przemyśl

Monika Krasicka z klasy wiolonczeli prof. Grażyny Gedroyć

- I  miejsce na II Regionalnym Konkursie Wiolonczelowym – 23 stycznia 2010 – Olsztyn

Łukasz Gębicki z klasy saksofonu prof. Sławomira Bielskiego

- wyróżnienie na IX Spotkaniach Muzycznych Instrumentów Dętych – 29-31 stycznia 2010 – Warszawa

Adrian Sadowy z klasy saksofonu Sławomira Bielskiego

- III miejsce – na IX Spotkaniach Muzycznych Instrumentów Dętych – 29-31 stycznia 2010 – Warszawa

Piotr Krajewski z klasy Sławomira Bielskiego

- I miejsce na IX Spotkaniach Muzycznych Instrumentów Dętych – 29-31 stycznia 2010 – Warszawa

Marek Wiktor Raczkowski z klasy Ryszarda Wolickiego      

- III miejsce na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Klas Wiolonczeli i Kontrabasu – 23 marzec 2010 – Warszawa

Monika Krasicka z klasy Grażyny Gedroyć   

- III miejsce na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Klas Wiolonczeli i Kontrabasu – 27  marzec 2010 – Warszawa

Patryk Sztabiński z klasy Jerzego Kozłowskiego    

- I nagroda w kategorii III na XVI Międzynarodowych Spotkaniach Akordeonowych

- I nagroda w kategorii Va zespołów akordeonowych – 24 kwiecień 2010 – Sanok

Krystian Saciłowski z klasy Jerzego Kozłowskiego    

- III nagroda w kategorii II na XVI Międzynarodowych Spotkaniach Akordeonowych – 24 kwiecień 2010 – Sanok

Patryk Sztabiński z klasy Jerzego Kozłowskiego

- I nagroda w kategorii Va zespołów akordeonowych na XVI Międzynarodowych Spotkaniach Akordeonowych – 24 kwiecień 2010 – Sanok

Kacper Sokołowski z klasy Mirosławy Zduniewicz

- III nagroda na XVIII Jasielskich Spotkaniach Muzycznych V Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz – 22 – 24 kwietnia 2010 – Jasło

Joanna Dojnikowska z klasy Teresy Przestrzelskiej

- wyróżnienie na II Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym – 22-24 kwietnia 2010 – Augustów

Adam Krukiewicz z klasy Marii Terleckiej

- laureat na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Klasy Organów Szkół Muzycznych II stopnia – 27 – 30 kwietnia 2010 – Gdańsk

Patryk Sztabiński z klasy Jerzego Kozłowskiego

- dyplom laureata – III miejsce – na  Ogólnopolskich Przesłuchaniach Klas Akordeonu i Zespołów Akordeonowych Szkół Muzycznych II stopnia – 01 maja 2010 – Warszawa

Krystian Saciłowski z klasy Jerzego Kozłowskiego

- nagroda za najlepsze wykonanie polskiego utworu na III Makroregionalnym Konkursie Akordeonowym – 15 maja 2010 – Suwałki 

- I miejsce w kategorii IV na III Makroregionalnym Konkursie Akordeonowym – 15 maja 2010 – Suwałki 

Patryk Sztabiński  z klasy Jerzego Kozłowskiego

- I miejsce w kategorii V na III Makroregionalnym Konkursie Akordeonowym – 15 maja 2010 – Suwałki 

 

bip logo pomn2 grad

 

 

 

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Muzycznych
im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku