2008/2009

 

Dyplom laureata  Makroregionalnych Przesłuchaniach Kameralnych Zespołów Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych II stopnia – Warszawa – 30 – 31  marzec 2009 r.:

 

Kwartet saksofonowy                 nauczyciel – Sławomir Bielski

Piotr Krajewski                    PSM

Kamil Kłosowski                 OSM

Paulina Kulesza                   PSM

Daniel Chwaszczewski        OSM

Trio          nauczyciel – Urszula Doronowska

Emilia Dolińska                   PSM

Marta Dolińska                    OSM

Natalia Łysynkiewicz          PSM

Kwartet waltorni               nauczyciel – Tomasz Czekała

Konrad Ołdakowski            PSM

Adam Fiedoruk                   PSM

Jakub Bielawski                  PSM

Jakub Czekała                     OSM

Kwartet klarnetowy           nauczyciel – Bieniamin Przeździęk

Patrycja Wierzbicka            OSM

Zofia Kiezik                        PSM

Maciej Bierć                        OSM

Krzysztof Grzybowski         PSM

 

Krystian Saciłowski   z klasy akordeonu Jerzego Kozłowskiego

- wyróżnienie „Za piękną grę” na IX Festiwalu Muzyki Akordeonowej – Olsztyn – kwiecień – 2009

Kacper Sokołowski  z klasy oboju  Mirosławy Zduniewicz

- III nagroda w XVII Jasielskich Spotkaniach Muzycznych

IV Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz – Jasło – 23 – 25 kwiecień 2009 r.

Natalia Łysynkiewicz  z klasy fortepianu Leszka Kota

- wyróżnienie I stopnia w I Zachodniopomorskim Konkursie Pianistycznym grupa III

- nagroda w postaci uczestnictwa w kursie fortepianowym ufundowanym przez prof. Michała Szczepańskiego Dyrektora Międzynarodowych Warsztatów Pianistycznych w Rzeszowie 6 – 14 lipiec 2009 r.

- Szczecin 19 – 23 kwiecień 2009 r.

Wyróżnienie w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych II stopnia – 7 – 8 maj 2009 r. Warszawa:

Trio fortepianowe     nauczyciel Justyna Jabłońska

Dariusz Rogowski      OSM

Iga Matyszczyk          OSM

Hubert Mitura             PSM

I miejsce w VII Sochaczewskich Spotkaniach Kameralnych  - Sochaczew – 14 luty 2009 r.:

Zespół kameralny      nauczyciel Justyna Jabłońska

Magdalena Skwierczyńska           OSM

Gabriela Karpiesiuk                      OSM

Katarzyna Popko                          PSM

 

 

bip logo pomn2 grad

 

 

 

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Muzycznych
im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku