Sukcesy uczniów PSM I stopnia w roku szkolnym 2011/12 

Fortepian 

1. Katarzyna Strycharska ucz. p. Grażyny Orysiak
– wyróżnienie w grupie I 
w III Międzynarodowym Konkursie Fortepianowym im. Witolda Lutosławskiego - Zambrów 24 listopada 2011r. 

2. Julia Dmochowska ucz. p. Bożeny Giedź
– II miejsce w grupie I 
w III Międzynarodowym Konkursie Fortepianowym im. Witolda Lutosławskiego - Zambrów 24 listopada 2011r. 

3. Julia Dmochowska, ucz. p. Bożeny Giedź
– II miejsce w grupie I 
w II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym - Szczecin, 21-22 kwietnia 2012r. 

4. Anna Wąsowicz ucz. p. Anny Sokołowskiej
– wyróżnienie II stopnia 
w III Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym - Augustów 25-29 kwietnia 2012r. 

5. Wiktoria Zofia Piekarska ucz. p. Urszuli Iżbickiej
- wyróżnienie I stopnia 
w III Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym - Augustów 25-29 kwietnia 2012r. 

6. Małgorzata Kulesza ucz. p. Iwony Felińskiej
– wyróżnienie I stopnia, 
w III Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym - Augustów 25-29 kwietnia 2012r. 


 

Akordeon 

1. Filip Kaczmarzyk ucz. p. Bożeny Młyńczyk-Skrzos
– II miejsce w kategorii II 
w IV Regionalnych Konfrontacjach Akordeonowych - Grajewo 06 marca 2012r. 

2. Daniel Kazberuk ucz. p. Bogdana Kordy
– II miejsce w kategorii II 
w IV Regionalnych Konfrontacjach Akordeonowych - Grajewo 06 marca 2012r. 

3. Krzysztof Szerenos ucz. p. Rafała Grabowskiego
– wyróżnienie w kategorii III 
w IV Regionalnych Konfrontacjach Akordeonowych - Grajewo 06 marca 2012r. 


 

Gitara 

1. Paweł Półtorak ucz. p. Marcina Skutnickiego
– I miejsce w kategorii II 
w IV Regionalnym Konkursie Gitarowym - Olsztyn 14 stycznia 2012r. 

2. Paweł Półtorak ucz. p. Marcina Skutnickiego
- III miejsce w II Ogólnopolskich Spotkaniach Gitarowych - Elbląg 15-18 marca 2012r. 

3. Paweł Półtorak ucz. p. Marcina Skutnickiego
– wyróżnienie 
w XV Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gitarowej - Trzęsacz 7-9 czerwca 2012r. 

4. Weronika Jurczak naucz. Marcin Skutnicki
- wyróżnienie 
w II Ogólnopolskich Spotkaniach Gitarowych Elbląg 15-18 marca 2012r. 


 

Skrzypce 

1. Julia Przydworska ucz. p. Anety Dunaj
- III miejsce w grupie I 
w I Międzynarodowym Konkursie Młodych Skrzypków „Będę Wirtuozem”- Kraków 24-27 listopada 2011r. 

2. Julia Przydworska ucz. p. Anety Dunaj
- IV miejsce w grupie I 
w VIII Warmińsko-Mazurskim Festiwalu Młodego Skrzypka - Olsztyn 02-03 czerwca 2012r. 

3. Gabriela Bezubik ucz. p. Anety Dunaj
– wyróżnienie w grupie II 
w VIII Warmińsko-Mazurskim Festiwalu Młodego Skrzypka - Olsztyn 02-03 czerwca 2012r. 

4. Maria Chwedyna ucz. p. Piotra Krakowiaka
- IV miejsce w II grupie 
w VIII Warmińsko-Mazurskim Festiwalu Młodego Skrzypka - Olsztyn 02-03 czerwca 2012r. 

5. Duet Natalia Nikołajuk i Faustyna Maciejczuk ucz. p. Pawła Dawidowicza
– wyróżnienie w II Regionalnym Konkursie Duetów „Zagrajmy razem” - 
Grajewo 03 marca 2012r. 


 

Dęte drewniane 

1. Urszula Kopciewska ucz. p. Agnieszki Perkowskiej
– III nagroda 
w XI Ogólnopolskiem Wiosennym Festiwalu Fletowym - Sochaczew 18 kwietnia 2012r. 

2. Urszula Kopciewska ucz. p. Agnieszki Perkowskiej
– I miejsce w kategorii II 
na Makroregionalnych Spotkaniach Instrumentów Dętych - Łomża 10-11 maja 2012r. 

3. Gabriela Małyszko ucz. p. Mirosławy Zduniewicz
– dyplom w I grupie 
w IV Międzynarodowym Konkursie Obojowym - Kaunas 27-29 kwietnia 2012r. 

4. Paulina Perkowska ucz. p. Magdaleny Pogorzelskiej
– dyplom w II grupie 
w IV Międzynarodowym Konkursie Obojowym - Kaunas 27-29 kwietnia 2012r. 

5. Klaudia Bojczuk ucz. p. Magdaleny Pogorzelskiej
– III miejsce w I grupie 
w IV Międzynarodowym Konkursie Obojowym - Kaunas 27-29 kwietnia 2012r. 

6. Piotr Grądzki ucz. p. Mirosławy Zduniewicz
– III miejsce w I grupie 
w IV Międzynarodowym Konkursie Obojowym - Kaunas 27-29 kwietnia 2012r. 

7. Duet Klaudia Bojczuk i Paulina Perkowska ucz. p. Magdaleny Pogorzelskiej
– 
III miejsce w II Regionalnym Konkursie Duetów „Zagrajmy razem” - Grajewo 03 marca 2012r. 

 

 

bip logo pomn2 grad

 

 

 

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Muzycznych
im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku