Sukcesy uczniów PSM I stopnia w roku szkolnym 2013/2014

Skrzypce

  1. Julia Przydworska z kl. IV/6 - ucz. p. Anety Dunaj
    - IV miejsce na
    IX Warmińsko-Mazurskim Festiwalu Młodego Skrzypka w Olsztynie - 2014 r.


  2. Julia Przydworska z kl. IV/6 - ucz. p. Anety Dunaj
    -
    wyróżnienie w kat. II na Konkursie Ogólnopolskim na kompozycję inspirowaną twórczością Witolda Lutosławskiego w ramach Projektu „Witold Lutosławski” – Preludium do Portretu (opieka merytoryczna p. Anna Maria Przydworska)


  3. Jakub Ustymowicz z kl. III/6 - ucz. p. Stanisława Kuka
    -
    wyróżnienie I stopnia na IX Warmińsko-Mazurskim Festiwalu Młodego Skrzypka – Olsztyn 2014 r.

     

Obój

  1. Izabela Kamila Kosielińska z kl. III/4 - ucz. p. Mirosławy Zduniewicz
    - III miejsce na
    XII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów – Jaworzno 2013 r.


  2. Izabela Kamila Kosielińska z kl. III/4 - ucz. p. Mirosławy Zduniewicz
    - II miejsce na II Makroregionalnych Spotkaniach uczniów i nauczycieli Instrumentów Dętych – Łomża 2014 r.


  3. Izabela Kamila Kosielińska z kl. III/4 - ucz. p. Mirosławy Zduniewicz
    - III miejsce na XXI Śląskim Konkursie „Drewno dla Najmłodszych” - Dąbrowa Górnicza 2014 r.


  4. Izabela Kamila Kosielińska z kl. III/4 - ucz. p. Mirosławy Zduniewicz
    - II miejsce na V Międzynarodowym Konkursie Obojowym im. Liutaurasa Vebry - Wilno 2014 r.


  5. Izabela Kamila Kosielińska z kl. III/4 - ucz. p. Mirosławy Zduniewicz
    - wyróżnienie na XXXVI Konkursie Młodego Muzyka w Szczecinku 2014 r.


  6. Oliwia Hanna Gosk z kl. II/4 ucz. p. Mirosławy Zduniewicz
    -
    wyróżnienie II stopnia na II Makroregionalnych Spotkaniach uczniów i nauczycieli Instrumentów Dętych – Łomża 2014 r.


  7. Gabriela Małyszko z kl. IV/4 ucz. p. Mirosławy Zduniewicz
    - III miejsce na II Makroregionalnych Spotkaniach
    Uczniów i Nauczycieli Instrumentów Dętych – Łomża 2014 r.


  8. Gabriela Małyszko z kl. IV/4 ucz. p. Mirosławy Zduniewicz
    -
    wyróżnienie na V Międzynarodowym Konkursie Obojowym im. Liutaurasa Vebry - Wilno 2014 r.


  9. Amelia Żołnierska z kl. I/4 ucz. p. Magdaleny Pogorzelskiej
    -
    wyróżnienie II stopnia na II Makroregionalnych Spotkaniach uczniów i nauczycieli Instrumentów Dętych – Łomża 2014 r.

     

Flet

  1. Urszula Kopciewska z kl. VI/6 ucz. p. Agnieszki Perkowskiej – wyróżnienie na XII Ogólnopolskim Wiosennym Festiwalu Fletowym – Sochaczew 2014 r.


  2. Urszula Kopciewska z kl. VI/6 ucz. p. Agnieszki Perkowskiej – wyróżnienie I stopnia na II Makroregionalnych Spotkaniach Uczniów i Nauczycieli Instrumentów Dętych - Łomża 2014 r.

     

Saksofon

  1. Emil Penpicki z kl. III/6 ucz. p. Adama Mukosieja
    - III miejsce na II Makroregionalnych
    Spotkaniach uczniów i nauczycieli Instrumentów Dętych – Łomża 2014 r.


  2. Emil Penpicki z kl. III/6 ucz. p. Adama Mukosieja
    -
    wyróżnienie na XXXVI Konkursie Młodego Muzyka w Szczecinku 2014 r.


  3. Gabriel Gałażewicz z kl. VI/6 ucz. p. Sławomira Bielskiego
    -
    wyróżnienie I stopnia na II Makroregionalnych Spotkaniach Uczniów i Nauczycieli Instrumentów Dętych - Łomża 2014 r.


    Tuba

  1. Stanisław Łupiński z kl. III/4 ucz. p. Wojciecha Rolka
    - II miejsce na II Makroregionalnych
    Spotkaniach uczniów i nauczycieli Instrumentów Dętych – Łomża 2014 r.


  2. Stanisław Łupiński z kl. III/4 ucz. p. Wojciecha Rolka
    -
    wyróżnienie na XXXVI Konkursie Młodego Muzyka w Szczecinku 2014 r.


    Fortepian

  1. Maria Zadykowicz z kl. IV/6 ucz. p. Anny Sokołowskiej
    – wyróżnienie na IV Międzynarodowym Konkursie Fortepianowym im. Witolda Lutosławskiego – Zambrów 2014 r.


  2. Michał Konieczny z kl. IV/6 ucz. p. Barbary Dębowskiej-Łajewskiej
    - IV miejsce na
    IV Międzynarodowym Konkursie Fortepianowym im. Witolda Lutosławskiego – Zambrów 2014 r.


  3. Anna Suchowierska z kl. II/6 ucz. p. Anny Sokołowskiej
    -
    wyróżnienie na IV Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym – Augustów 2014 r.


  4. Michał Lewkowski z kl. I/6 ucz. p. Iwony Felińskiej
    -
    wyróżnienie na IV Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym – Augustów 2014 r.


  5. Michalina Anikiej z kl. IV/6 ucz. p. Krzysztofa Kiercula
    -
    wyróżnienie na IV Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym – Augustów 2014 r. 

Gitara

  1. Weronika Jurczak z kl. IV/6 ucz. p. Marcina Skutnickiego
    – wyróżnienie na IX Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym - Zambrów 2014 r.


  2. Weronika Jurczak z kl. IV/6 ucz. p. Marcina Skutnickiego
    wyróżnienie na III Ogólnopolskich Spotkaniach Gitarowych - Elbląg 2014 r.


  3. Adrian Bruns z kl. IV/6 ucz. p. Marii Grądman
    - wyróżnienie na IX Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym - Zambrów 2014 r.

     

Wiolonczela

  1. Miłosz Gładyszewski z kl. III/6 ucz. p. Ewy Łoś
    - wyróżnienie na V Ogólnopolskich Spotkaniach Młodych Wiolonczelistów - Ełk 2014 r.


  2. Izabela Kulińska z kl. III/6 ucz. p. Jadwigi Grzebyk
    -
    wyróżnienie na V Ogólnopolskich Spotkaniach Młodych Wiolonczelistów - Ełk 2014 r.


  3. Izabela Misiewicz z kl. I/6 ucz. p. Grażyny Gedroyć
    II miejsce na V Ogólnopolskich Spotkaniach Młodych Wiolonczelistów - Ełk 2014 r.


  4. Patrycja Lewandowska z kl. V/6 ucz. p. Jadwigi Grzebyk
    -
    wyróżnienie na V Ogólnopolskich Spotkaniach Młodych Wiolonczelistów - Ełk 2014 r.


  5. Magdalena Stefanek z kl. IV/6 ucz. p. Ewy Łoś
    - wyróżnienie na V Ogólnopolskich Spotkaniach Młodych Wiolonczelistów - Ełk 2014 r.


  6. Kacper Ziniewicz z kl. VI/6 ucz p. Ewy Łoś
    - I miejsce na V Ogólnopolskich Spotkaniach Młodych Wiolonczelistów – Ełk 2014 r.


     

  7. Piotr Klauza z kl. VI/6 ucz. p. Ewy Łoś
    - wyróżnienie na V Ogólnopolskich Spotkaniach Młodych Wiolonczelistów – Ełk 2014 r.

     

Kontrabas

1. Kacper Woroszyło z kl. IV/4 ucz. p. Leszka Sokołowskiego
- III miejsce na I Ogólnopolskim Konkursie Altówkowym i Kontrabasowym – Gdańsk 2014 r.

 

Sekcja ogólnomuzyczna

1. Magdalena Kazimieruk z kl. V/6, konsultacja Bożena Laskowska, opieka merytoryczna E. Dobrzyńska
- wyróżnienie na III Białostockim Festiwalu Twórczości Muzycznej – Białystok 2013 r.


  1. Gabriela Kuźma z kl. IV/4 ucz. p. Emilii Dobrzyńskiej
    - I wyróżnienie na Ponadwojewódzkim Konkursie z Kształcenia Słuchu dla klas VI/6 i IV/4 – Olsztyn 2014 r.


  2. Gabriela Bezubik z kl. V, konsultacja Aneta Dunaj, opieka merytoryczna E. Dobrzyńska
    - wyróżnienie na III Białostockim Festiwalu Twórczości Muzycznej – Białystok 2013 r.

     

Akordeon

  1. Piotr Gołaszewski z kl. III/6 ucz. p. Leona Tomczuka
    - II miejsce na V Regionalnych Konfrontacjach Akordeonowych - Grajewo 2014r.


  2. Piotr Gołaszewski z kl. III/6 ucz. p. Leona Tomczuka
    – wyróżnienie na I Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Suwałkach – 2014 r.


     

  3. Daniel Mukosiej z kl. III/6 ucz. p. Rafała Grabowskiego
    -
    wyróżnienie na I Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Suwałkach – 2014 r.


  4. Daniel Kazberuk z kl. VI/6 ucz. p. Bogdana Kordy
    - III miejsce w V Regionalnych Konfrontacjach Akordeonowych
    Grajewo 2014 r.


  5. Daniel Kazberuk z kl. VI/6 ucz. p. Bogdana Kordy
    - III miejsce w
    I Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym – Suwałki 2014 r.


  6. Filip Kaczmarzyk z kl. VI/6 ucz. p. Bożeny Młyńczyk – Skrzos
    – wyróżnienie na V Regionalnych Konfrontacjach Akordeonowych - Grajewo 2014r. 


     

 

bip logo pomn2 grad

 

 

 

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Muzycznych
im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku