2005/2006


Adam Fiłończuk z klasy gitary Anny Olszewskiej
wyróżnienie w VIII Warszawskich Warsztatach Gitarowych i Gitarowych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st. i II st. w Warszawie.


Magdalena Skwierczyńska z klasy skrzypiec Andrzeja Jabłońskiego
II nagroda w Konkursie Skrzypcowym Polski Północnej w Gdańsku.


Zuzanna Sosnowska z klasy wiolonczeli Grażyny Gedroyć
I miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Wiolonczelistów we Wrocławiu.


Piotr Krajewski z klasy saksofonu Sławomira Bielskiego
III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Saksofonowym w Przeworsku.


Szymon Jakimowicz z klasy gitary Wiktora Dudko
I miejsce w XII Konfrontacjach Gitarzystów w Pucku.


Paweł Tarasiuk z klasy gitary Wiktora Dudko
II miejsce w XII Konfrontacjach Gitarzystów w Pucku.


Gabriela Ziniewicz z klasy fletu Agnieszki Perkowskiej
wyróżnienie na IV Spotkaniach Młodych „Dęciaków” w Elblągu.


Magdalena Skwierczyńska z klasy Marii Twarowskiej
I miejsce w Regionalnym Konkursie Kształcenia Słuchu dla uczniów kl. III/6 PSM I st. w Olsztynie.


Zuzanna Hrechorowicz z klasy Barbary Żmijewskiej
II miejsce w Regionalnym Konkursie Kształcenia Słuchu dla uczniów kl. III/6 PSM I st. w Olsztynie.


Gabriela Karpiesiuk z klasy Barbary Żmijewskiej
III miejsce w Regionalnym Konkursie Kształcenia Słuchu dla uczniów kl. III/6 PSM I st. w Olsztynie.


Anna Kalinowska z klasy Emilii Dobrzyńskiej
laureatka w II grupie wiekowej (11-13 lat) w V Regionalnym Konkursie Piosenki Dziecięcej w Olsztynie.


Piotr Krajewski z klasy saksofonu Sławomira Bielskiego
I miejsce w III Ogólnopolskich Przesłuchaniach Klas Instrumentów Dętych w Chełmnie.


Kamil Kłosowski z klasy saksofonu Sławomira Bielskiego
II miejsce w III Ogólnopolskich Przesłuchaniach Klas Instrumentów Dętych w Chełmnie.


Kacper Sokołowski z klasy oboju Mirosławy Zduniewicz
wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Obojowym im. Liutaurasa Vebry w Kownie.


Mateusz Jaroszuk z klasy fortepianu Bożeny Giedź
laureat VIII Festiwalu Pianistycznego im. Izy Garglinowicz w Olsztynie.


Agata Surowiec z klasy Marii Twarowskiej
I miejsce w IV Makroregionalnym Konkursie Solfeżowym dla uczniów klas IV Szkół Muzycznych I st. 
w Suwałkach.


Maciej Mancewicz z klasy Marii Twarowskiej
II miejsce w IV Makroregionalnym Konkursie Solfeżowym dla uczniów klas IV Szkół Muzycznych I st. 
w Suwałkach.


Agata Kędzia z klasy Marii Twarowskiej
wyróżnienie w IV Makroregionalnym Konkursie Solfeżowym dla uczniów klas IV Szkół Muzycznych I st. 
w Suwałkach.


Elżbieta Kaluchiewicz z klasy Barbary Żmijewskiej
II wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Kształcenia Słuchu dla uczniów klas VI cyklu sześcioletniego 
w Olsztynie. 


Michał Borkułak z klasy Ewy Horby
wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Kształcenia Słuchu dla uczniów klas VI cyklu sześcioletniego 
w Olsztynie.


Paweł Tarasiuk z klasy gitary Wiktora Dudko
I miejsce i Grand Prix w V Regionalnych Przesłuchaniach Gitarowych Uczniów Szkół Muzycznych I st. 
w Zambrowie
oraz
III miejsce w I Wiosennym Konkursie Gitarowym w Lublinie.


Szymon Jakimowicz z klasy gitary Wiktora Dudko
I miejsce i Nagroda Specjalna w V Regionalnych Przesłuchaniach Gitarowych Uczniów Szkół Muzycznych I st. 
w Zambrowie oraz wyróżnienie w I Wiosennym Konkursie Gitarowym w Lublinie.


Kwintet gitarowy w składzie:
Szymon Jakimowicz, Paweł Tarasiuk, Stanisław Jakimowicz, Marcin Kisiel i Michał Kulikowski 
z klasy gitary Wiktora Dudko
II miejsce w V Regionalnych Przesłuchaniach Gitarowych Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Zambrowie.


Stanisław Jakimowicz z klasy gitary Wiktora Dudko
II miejsce w V Regionalnych Przesłuchaniach Gitarowych Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Zambrowie.


Adam Jeleniewski z klasy gitary Wiktora Dudko
III miejsce w V Regionalnych Przesłuchaniach Gitarowych Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Zambrowie.


Marcin Kisiel z klasy gitary Wiktora Dudko
wyróżnienie w V Regionalnych Przesłuchaniach Gitarowych Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Zambrowie.


Urszula Zalewska z klasy gitary Anny Olszewskiej
wyróżnienie w V Regionalnych Przesłuchaniach Gitarowych Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Zambrowie.


Agnieszka Rychorczuk z klasy gitary Anny Olszewskiej
I miejsce w V Regionalnych Przesłuchaniach Gitarowych Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Zambrowie;
wyróżnienie w VIII Warszawskich Warsztatach Gitarowych i Gitarowych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st. i II st. w Warszawie;
wyróżnienie w Wiosennym Konkursie Gitarowym w Lublinie.


Michał Skwierczyński z klasy wiolonczeli Wojciecha Kopijkowskiego
II miejsce w I kategorii w I Regionalnych Spotkaniach Młodych Wiolonczelistów w Ełku.


Gabriela Karpiesiuk z klasy wiolonczeli Grażyny Gedroyć
I miejsce w II kategorii w I Regionalnych Spotkaniach Młodych Wiolonczelistów w Ełku.


Olga Chwaszczewska z klasy wiolonczeli Ewy Łoś
III miejsce w II kategorii w I Regionalnych Spotkaniach Młodych Wiolonczelistów w Ełku.


Magdalena Abramowicz z klasy wiolonczeli Jadwigi Grzebyk
I miejsce w III kategorii w I Regionalnych Spotkaniach Młodych Wiolonczelistów w Ełku.


Jakub Dawidowicz z klasy akordeonu Bożeny Młyńczyk-Skrzos
I miejsce w kategorii kl. I i II w Konfrontacjach Akordeonowych w Grajewie;
II miejsce w kategorii do lat 10 w Makroregionalnym Konkursie Akordeonowym w Suwałkach.


Szczepan Szubzda z klasy akordeonu Bożeny Młyńczyk-Skrzos
I miejsce w kategorii do lat 10 w Makroregionalnym Konkursie Akordeonowym w Suwałkach;
II miejsce w kategorii klas III i IVw Konfrontacjach Akordeonowych w Grajewie;
wyróżnienie w kategorii do lat 10 w Międzynarodowych spotkaniach Akordeonowych w Sanoku.


Orkiestra Akordeonowa przygotowana przez Bożenę Młyńczyk-Skrzos, Leona Tomczuka i Bogdana Obryckiego
nagroda specjalna w VI Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Rozrywkowe i Popularnej w Giżycku.


 

bip logo pomn2 grad

 

 

 

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Muzycznych
im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku