2004/2005


Kamil Kłosowski z klasy saksofonu Sławomira Bielskiego
I miejsce w X Regionalnym Konkursie Instrumentów Dętych w Olecku;
III miejsce w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Instrumentów Dętych w Bydgoszczy;
wyróżnienie w Festiwalu Saksofonowym o zasięgu ogólnokrajowym w Przeworsku;
najwyższa punktacja w Regionalnych Przesłuchaniach Klas III cyklu czteroletniego i Klas V cyklu sześcioletniego w Łomży.


Magdalena Skwierczyńska z klasy skrzypiec Andrzeja Jabłońskiego
I miejsce w swojej grupie wiekowej w V Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Skrzypiec w Grajewie.


Radosław Jarocki z klasy skrzypiec Michała Bielskiego
wyróżnienie w swojej grupie wiekowej w V Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Skrzypiec w Grajewie.


Aleksandra Giedź z klasy gitary Anny Olszewskiej
wyróżnienie w XV Międzynarodowych Spotkaniach Gitarzystów w Sanoku.


Aleksandra Giedź i Adam Fiłończuk z klasy gitary Anny Olszewskiej
I miejsce w swoich grupach w II Międzyszkolnym Konkursie Gitarowym w Grajewie
oraz
I miejsce w swoich grupach w XI Konfrontacjach Gitarzystów w Pucku.


Agnieszka Rychorczuk, Michał Wasilewski i Maciej Rogowski z klasy gitary Anny Olszewskiej
II miejsce w swoich grupach w XI Konfrontacjach Gitarzystów w Pucku.


Krzysztof Litwin i Robert Czaczkowski z klasy gitary Anny Olszewskiej
III miejsce w swoich grupach w XI Konfrontacjach Gitarzystów w Pucku.


Szymon Jakimowicz z klasy gitary Wiktora Dudko
najwyższa punktacja w Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I st. w Piszu.


Miłosz Bogić z klasy fortepianu Bożeny Giedź
laureat VII Festiwalu Pianistycznego im. Izy Garglinowicz w Olsztynie.


Katarzyna Popko z klasy fortepianu Iwony Felińskiej
laureatka VII Festiwalu Pianistycznego im. Izy Garglinowicz w Olsztynie.


Zuzanna Sosnowska z klasy wiolonczeli Grażyny Gedroyć
najwyższa punktacja w Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych I st. w Ełku.


Maciej Mancewicz z klasy Marii Twarowskiej
I miejsce w Regionalnym Konkursie Kształcenia Słuchu dla uczniów kl. III/6 PSM I st. w Olsztynie.


Dorota Surowiec z klasy Marii Twarowskiej
II miejsce w Regionalnym Konkursie Kształcenia Słuchu dla uczniów kl. III/6 PSM I st. w Olsztynie.


Łukasz Jocz z klasy oboju Mirosławy Zduniewicz
wyróżnienie w X Makroregionalnych Przesłuchaniach Klas Instrumentów Dętych w Olecku.


Kinga Trypus z klasy fletu Urszuli Doronowskiej
wyróżnienie w X Makroregionalnych Przesłuchaniach Klas Instrumentów Dętych w Olecku.


Urszula Rutkowska z klasy fagotu Karola Olszewskiego
wyróżnienie w X Makroregionalnych Przesłuchaniach Klas Instrumentów Dętych w Olecku.


Piotr Jaźwiński z klasy klarnetu Beniamina Przeździęka
wyróżnienie w X Makroregionalnych Przesłuchaniach Klas Instrumentów Dętych w Olecku
oraz
wyróżnienie na VI Festiwalu Klarnetowym w Piotrkowie Trybunalskim za „wczesne wejście w świat muzyki klarnetowej”.


Nicola Wysocka z klasy fortepianu Galiny Markowej (Magdaleny Wolanin)
szczególne wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie w Kownie (Olimpio Musicale).


Miłosz Kadłubowski z klasy akordeonu Leona Tomczuka
najwyższa punktacja w Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas V Akordeonu Szkół Muzycznych I st. w Augustowie
oraz
dyplom laureata w VII Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Olsztynie


Jędrzej Jarocki z klasy akordeonu Bogdana Kordy
szczególne wyróżnienie w VII Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Olsztynie.


Maciej Mojsak z klasy akordeonu Jerzego Kozłowskiego
wyróżnienie w VII Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Olsztynie.


 

bip logo pomn2 grad

 

 

 

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Muzycznych
im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku