2003/2004


Katarzyna Guo z klasy fortepianu Anny Sokołowskiej
wyróżnienie w Konkursie Makroregionalnym w Suwałkach.


Kamil Gryncewicz z klasy fortepianu Grażyny Orysiak
laureat VI Festiwalu Pianistycznego w Olsztynie. 


Miłosz Bogić i Maciej Ciszewski z klasy fortepianu Bożeny Giedź
laureaci VI Festiwalu Pianistycznego w Olsztynie.


Weronika Suska z klasy fortepianu Ewy Babulewicz
laureatka VI Festiwalu Pianistycznego w Olsztynie
oraz
wyróżnienie w Konkursie Pianistycznym w Iławie.


Paweł Tarasiuk z klasy gitary Wiktora Dudko
II miejsce w X Jubileuszowych Konfrontacjach Gitarzystów w Pucku
oraz
II miejsce w IV Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I stopnia 
w Zambrowie.


Szymon Jakimowicz z klasy gitary Wiktora Dudko
III miejsce w X Jubileuszowych Konfrontacjach Gitarzystów w Pucku oraz wyróżnienie w IV Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I stopnia w Zambrowie.


Olga Chwaszczewska z klasy wiolonczeli Ewy Łoś
I miejsce w I grupie wiekowej w Konfrontacjach Wiolonczelowych w Bydgoszczy.


Zuzanna Sosnowska z klasy wiolonczeli Grażyny Gedroyć
I miejsce w II grupie wiekowej w Konfrontacjach Wiolonczelowych w Bydgoszczy.


Katarzyna Mońko z klasy wiolonczeli Grażyny Gedroyć
wyróżnienie w III grupie wiekowej w Konfrontacjach Wiolonczelowych w Bydgoszczy.


Aleksandra Giedź z klasy gitary Anny Olszewskiej
I miejsce w IV Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I st. 
w Zambrowie.


Emilia Popko, Zofia Prus, Piotr Michałowski i Marcin Kisiel z klasy gitary Wiktora Dudko
wyróżnienia w IV Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I st. 
w Zambrowie.


Szymon Jakimowicz i Paweł Tarasiuk duet gitarowy z klasy gitary Wiktora Dudko
I miejsce w IV Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I st. 
w Zambrowie.


Chór PSM I st. przygotowany przez Emilię Dobrzyńską
I miejsce w kategorii chórów ze szkół muzycznych w V Konkurs Moniuszkowski Podlasia w Białymstoku.


Zuzanna Sosnowska i Michał Borkułak z klasy Renaty Paciukiewicz
II miejsce ex aequo w II Makroregionalnym Konkursie Solfeżowym dla uczniów klas IV szkół muzycznych I st. 
w Suwałkach.


Magdalena Skwierczyńska z klasy skrzypiec Andrzeja Jabłońskiego
II miejsce w swojej grupie wiekowej w V Warmińsko-Mazurskim Festiwalu Młodego Skrzypka w Olsztynie. 


Iwona Wolicka z klasy skrzypiec Jolanty Kuk
wyróżnienia w swojej grupie wiekowej w V Warmińsko-Mazurskim Festiwalu Młodego Skrzypka w Olsztynie.


Aleksandra Rojecka z klasy skrzypiec Piotra Krakowiaka
wyróżnienia w swojej grupie wiekowej w V Warmińsko-Mazurskim Festiwalu Młodego Skrzypka w Olsztynie.


Aleksandra Rojecka z klasy skrzypiec Piotra Krakowiaka
II miejsce w swojej grupie wiekowej (I miejsca nie przyznano) w Konkursie Skrzypcowym „Janko Muzykant” 
w Sochaczewie.


Orkiestra Akordeonowa przygotowana przez Bożenę Młyńczyk-Skrzos, Leona Tomczuka i Bogdana Obryckiego
Nagroda Specjalna w IV Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Rozrywkowej i Popularnej w Giżycku.


 

bip logo pomn2 grad

 

 

 

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Muzycznych
im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku