FORTEPIAN

Maja Markowska(VI/6) z klasy fortepianu p. Anny Szwengier

  • Medal DiligentiaePrezydenta Miasta Białegostoku, 5 września 2017 r.;
  • Stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku w dziedzinie twórczości artystycznej na rok szkolny 2017/2018;
  • Nagroda dla najmłodszego uczestnika oraz za estetykę wykonania i wrażliwość muzyczną w utworze „Nokturn fis-moll” na V Białostockim Festiwalu Twórczości Muzycznej, 7 listopada 2017 r.;
  • Nagroda Złotego Wirtuoza– Laureat IX Międzynarodowego Konkursu Młody Wirtuoz
    w ramach VIII Międzynarodowego Forum PianistycznegoBieszczady bez granic, Sanok 2018.

 

KLARNET

Aleksandra Tian Abigail(II/6) z klasy klarnetu p. Wojciecha Dunaja

  • Wyróżnienie I stopnia w kategorii I w VI Regionalnym Konkursie Instrumentalnym Muzyk Pierwsza Klasaw Olsztynku,17-18 listopada 2017 r.;
  • Nagroda Brązw II Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych Finalis 
    w Białymstoku, 23-26 listopada 2017 r.

Kacper Grynasz(II/6) z klasy klarnetu p. Wojciecha Dunaja

  • Wyróżnienie II stopnia w kategorii I w VI Regionalnym Konkursie Instrumentalnym Muzyk Pierwsza Klasa w Olsztynku,17-18 listopada 2017 r.;
  • Nagroda Brązw II Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych Finalis 
    w Białymstoku, 23-26 listopada 2017 r. 

FLET

Natalia Masłowska(VI/6) z klasy fletu p. Małgorzaty Drewnowskiej

  • Nagroda Brązw II Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych Finalis 
    w Białymstoku, 23-26 listopada 2017 r.

 

GITARA

Jakub Hancewicz(III/6) z klasy gitary p. Marcina Skutnickiego

  • Wyróżnienie w grupie Iw XI Ogólnopolskim Konkursie w Zambrowie, 12 kwietnia 2018 r.
  • I miejsce w grupie I w I Podlaskim Konkursie Gitarowym Gitarowe Podlasie
    w Białymstoku, 26 maja 2018 r.

 

Filip Romańczuk (II/4) z klasy gitary p. Marii Grądman

  • III miejsce w grupie II w I Podlaskim Konkursie Gitarowym Gitarowe Podlasie
    w Białymstoku, 26 maja 2018 r.

 

 

bip logo pomn2 grad

 

 

 

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Muzycznych
im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku