Aktualności ZSM

 

Ramowy Plan Przesłuchań Klas Akordeonu

 AULA KONCERTOWA ZSM

Białystok, 12 stycznia 2017 (czwartek)

Godzina 8.50 – otwarcie przesłuchań

Godzina 9.00         

Miejscowość Uczeń Nauczyciel  
1. Białystok Buwaj Jakub, kl. II/4   R. Grabowski  
2. Augustów Kuba Karpiński, kl. IV/6 D. Stefanowski  
3. Białystok Stasiulewicz Julia, kl. IV/6 L. Tomczuk  
4. Siemiatycze Przemysław Łopuski, kl. II/4 M. Obrycki  
5. Augustów Miłosz Kondracki, kl. V/6 D. Stefanowski  
6. Białystok Mateusz Właźniak, kl. V/6 R. Grabowski  
7. Siemiatycze      Aleksandra Owsieniuk, kl. III/4 M. Obrycki  
8.Łomża Daniel Komorowski, kl. II/4    W. Staniszewska  
9.Łomża Maciej Popławski, kl. IV/6 P. Komorowski  
10. Pisz Sebastian Suchorski, kl. V/6 W. Staniszewska  

Godzina 11.00

Miejscowość Uczeń Nauczyciel  
11. Łomża Rafał Andrzejkiewicz, kl. V/6 P. Komorowski  
12. Pisz Jakub Kuczyński, kl. V/6 W. Stanieszewska  
13. Łomża Justyna Szkaradzińska, kl. III/4 P. Komorowski  
14. Olecko Miłosz Sienkiewicz, kl. V/6 E. Skorupska  
15. Łomża Dominik Kordal, kl. IV/6 W. Staniszewska  
16. Olecko Maja Bartoszewicz, kl. II/4 E. Skorupska  
17. Pisz Wiktor Jabłoński, kl. IV/6 W. Stanieszewska  
18.Olecko Kacper Krankowski, kl. IV/6 E. Skorupska  
19. Szczytno Wojciech Skrajny, kl. V/6 M. Zieliński  
20. Giżycko Aleksandra Pilichiewicz, kl. III/4 M. Własiuk  

Godzina 13.00

Miejscowość Uczeń Nauczyciel  
21. Szczytno Maria Fronczak, kl. III/4 M. Zieliński    
22. Olecko Tymoteusz Malinowski, kl. III/4 E. Skorupska    
23. Szczytno Piotr Tomaszczyk, kl. IV/6 M. Zieliński    
24. Kętrzyn Maciej Maria Kowalski, kl. II/4 A. Zasztowt    
25.Giżycko Natalia Narwojsz, kl. IV/6 M. Własiuk    
26. Kętrzyn Wiktoria Babińska, kl. V/6     A. Zasztowt    
1. Szczytno Kwartet akordeonowy E. Koperski    

Przerwa obiadowa do godziny 15.30

Indywidualne konsultacje z jurorami – 14.30 – 15.30

Godzina 15.30

Miejscowość Uczeń Nauczyciel  
27.Kętrzyn Wiktoria Łazarska, kl. III/4 A. Zasztowt    
28. Olsztyn Zuzanna Krotoszyńska, kl. V.6 T. Michalak    
29. Dywity Mateusz Ziemiański, kl. II/4    R. Górczyński    
30. Kętrzyn Wiktoria Milewska, kl. IV/6 A. Zasztowt    
31. Iława Lidia Kitłowska, kl. II/4 A. Kupis    
32. Dywity (Filia w Biskupcu) Christian Spicer, kl. III/4          E. Skulska    
33. Nowe Miasto Lubawskie Dawid Markuszewski, kl. V/6 A. Kupis    
34. Olsztyn Gabriela Prusek, kl. IV/6 T. Michalak    
35. Iława Jakub Narloch, kl. II/4 A. Kupis    
36. Olsztyn Jakub Zybert kl. V/6   Zb. Ostrowski    
37. Mrągowo Nikola Julia Bałdyga, kl. II/4 R. Górczyński    

Godzina 17.15

Miejscowość Uczeń Nauczyciel  
38. Dywity Julian Wilk, kl. IV/6 T. Michalak  
39. Iława Oliwia Wysocka, kl. III/4        A. Kupis  
40. Dywity (Filia Olsztynek) Wiktoria Wilczewska, kl. V/6 Zb. Ostrowski  
41.Iława Jakub Cieczko, kl. V/6 A. Kupis  
2.Dywity

Duet: Wiktor Jastrzębowski

          Zachariasz Dąbrowski

E. Skulska  

Indywidualne konsultacje z jurorami – godzina 18.00

Ramowy Plan Przesłuchań Klas Akordeonu

AULA KONCERTOWA ZSM

Białystok, 13 stycznia 2017 (piątek)

Godzina 8.20 – otwarcie przesłuchań

Godzina 8.30

Miejscowość Uczeń Nauczyciel  
42. Białystok Rogacz Jakub kl. V/6 B. Obrycki    
43. Bielsk Podlaski Oliwia Chilkiewicz, kl. IV/6    W. Doliński    
44. Mońki Gniewko Adam Wiatr kl. II/4 M. Jaroszuk    
45. Zambrów Michał Dębek, kl.I V/6 W. Saniewski    
46. Białystok Karpiuk Piotr, kl. IV/6 R. Grabowski    
47. Bielsk Podlaski Hubert Bagiński, kl. V/6 W. Doliński    
48. Zambrów Jakub Krajewski, kl. III/4 W. Saniewski    
49. Białystok Majewski Joachim kl. V/6 L. Tomczuk    
50. Zambrów Łukasz Łada, kl. V/6   D. Krawczewski    
51. Grajewo Bartosz Mazurek, kl. IV6 B. Rząsa    
52. Suwałki Tomasz Grądzki, kl. II/4 P. Skowroński    
53. Ełk Karol Słyż kl IV/6 M. Jaroszuk    
54. Suwałki Paweł Senda, kl. III/4   S. Roszko    

Godzina 10.45

Miejscowość Uczeń Nauczyciel  
55. Ełk Norbert Walicki kl. II/4 M. Jaroszuk    
56. Suwałki Filip Sztomber, kl. V/6 P. Skowroński    
57. Ełk Piotr Sołtys, kl. V/6     B. Rząsa    
58. Suwałki Jakub Olszewski, kl. V/6 S. Roszko    
59. Ełk Szymon Laskowski kl. III/4 M. Jaroszuk    
60. Suwałki Mikołaj Piotr Szeliga, kl. V/6 P. Skowroński    
61. Ełk Jan Karol Fromm, kl. IV/6 B. Rząsa    
62. Grajewo Jakub Borkowski, kl. IV/6 D. Krawczewski    
63.Suwałki Bartosz Żyliński, kl. IV/6        Zb. Grzanka    
64. Grajewo Damian Bagińśki, kl. III/4 D. Krawczewski    
65. Białystok Tomasz Horodeński, kl. IV/6, Filia PSM I st. w Białymstoku R. Grabowski    
66. Suwałki Błażej Balukiewicz, kl. IV/6 Zb. Grzanka    
67. Suwałki Magdalena Borkowska, kl. III/4 P. Skowroński    

Godzina 13.00 – indywidualne konsultacje z jurorami

 

bip logo pomn2 grad

 

 

 

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Muzycznych
im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku